KONST / Litografier / Litografi 8347166
nr 834 7166
Litografi
Oidentifierad konstnär, "Gamblers", 209/300, signerad, motivets mått: 38x56
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2013
kl 20:20:06
17/6 19:21:02